Jak si nechat doručit Vaše zboží?

Možností máte hned několik. Obecně lze říci, že způsob doručení je závislý na tom, jak rychle chcete mít zboží doma. Proto, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky, umožňujeme nejen doručení do dvou dnů, ale také v ten samý den (tzv. same day delivery). V současné době spolupracujeme s dvěma přepravci – DPD a Messenger. Projděte si proto naše možnosti a vyberte si tu, která je pro Vás ta nejvhodnější. V případě specifických požadavků se na nás neváhejte obrátit.

Doprava ZDARMA

Nejlepší možností, jak získat Vaše zboží co nejdříve a ještě neplatit za dopravu - je využít dopravu ZDARMA. V případě této služby je nutné pouze udělat objednávku nad 3 000 Kč. Potom už nezáleží na tom, kam chcete zboží dopravit, ale v každém případě neplatíte za dopravu. Tuto službu můžete využít, i pokud spěcháte a chcete tzv. same day delivery po Praze.

Standartní doručení – do 3 dnů

Pro přepravu po celé České republice můžete využít společnost DPD, kdy Vaše zboží obdržíte maximálně do 3 pracovních dnů. Výhodou této formy dopravy je také akceptace kreditních karet. Další výhodou je možnost využít tzv. uloženky (resp. parcelshopu). Vy si necháte doručit balíček na Vámi vybrané místo (z předem daných možností) a až budete mít čas, tak si ho jednoduše vyzvednete. Toto ocení zejména ti, co v průběhu dne hodně cestují a nenachází se déle na jednom místě. Se společností DPD doručíme, po předchozí domluvě, Vaši objednávku také do zahraničí.

Doručení po Praze – v ten samý den

V případě, že je místem dodání Praha, tak pro Vás máme jedinečnou možnost nechat si doručit zboží ještě ten samý den. Pro tento typ doručení využíváme službu známého Messengeru, který vyjde Vašim požadavkům vstříc. Nezáleží na tom, kdy uděláte objednávku. Do tří hodin od objednávky obdržíte Váš balíček! Tento typ dopravy doporučujeme všem, kteří objednají spodní prádlo jako dárek na poslední chvíli. Kromě dárkového balení, které můžete k balíčku přiobjednat, tak máte dárek téměř během chviličky u Vás.